Danas je naša škola bila domaćin takmičenja za osnovne i srednje škole općine Tuzla iz Islamske vjeronauke. Takmičili su se učenici osmog i devetog razreda osnovne škole i prvog razreda srednje škole. Najbolji učenici su se plasirali na kantonalno takmičenje, čestitamo njima i njihovim mentorima/profesorima.

Učenici naše škole zajedno sa svojom profesoricom Almom Mehidić pripremili su i prigodan program za goste. Prisutnima se obratio i direktor škole Alis Begić, koji je ujedno uručio i zahvalnicu glavnom imamu Medžlisa Islamske zajednice Tuzla za nesebičnu podršku u radu škole. Takmičenje je otvorio i, također, prisutnima uputio prigodnu poruku glavni imam MIZ Tuzla Ahmed ef. Huskanovic.
Bosne srebrene br.8.
75000 TUZLA 
Tuzlanski kanton, Bosna i Hercegovina

+387  35/282-548
skola@msstuzla.com