Naši učenici Adela Kunić i Dajan Ivanović ne prestaju nizati uspjehe i uspješno graditi sportsku karijeru. Adela Kunić, učenica 2. razreda naše škole, kao članica Judo kluba Pribava osvojila je prvo mjesto i zlatnu medalju na Federalnom takmičenju održanom u Vogošći u konkurenciji kadetkinja do 63kg.

U Brčkom su održani “Memorijalni turnir u borilačkim vještinama Nešat Ramadani 2019.” i “10. Otvoreno prvenstvo Brčko Distrikta.” Naš Dajan Ivanović je osvojio prvo mjesto u kategoriji juniora do 63 kg u disciplini Kick Light.

Ovo je nastavak sjajnih sportskih rezultata naših učenika. Naša je obaveza da ih u građenju njihovih karijera pomognemo, damo vjetar u leđa ali, istovremeno i da im prenesemo spoznaju kakva je važnost i klasičnog obrazovanja i odgoja koje realiziramo u našoj školi.
Bosne srebrene br.8.
75000 TUZLA 
Tuzlanski kanton, Bosna i Hercegovina

+387  35/282-548
jumsstuzla@gmail.com