U želji promovisanja ljepšeg i uzornog života, života sa svim potrebnim moralnim vrijednostima Mješovita srednja škola Tuzla objavljuje literarni konkurs, na školskom nivou, za učenike prvih, drugih, trećih i četvrtih razreda naše škole na temu „Muhammed a.s. - moj uzor“. Rad bi trebao da sadrži primjere na šta se omladina treba ugledati u životu, na koji način ispoljiti lijepo ponašanje, a sve to po uzoru na život Muhammeda a.s. Poželjno je da učenici koriste podatke iz života Muhammeda a.s. Pravo učešća imaju svi učenici naše škole.

Konkurs je otvoren od 16.10.2019. godine do 30.10.2019. godine.

Radove će pregledati komisija u sastavu prof. Amra Hadžibeganović, prof. Mirzet Bećirović i prof. Alma Mehidić, a rezultati će biti objavljeni 6.11.2019. godine.

Nagrade pobjednicima obezbijedio je Medžlis Islamske zajednice Tuzla.
Bosne srebrene br.8.
75000 TUZLA 
Tuzlanski kanton, Bosna i Hercegovina

+387  35/282-548
jumsstuzla@gmail.com