Dragi naši učenici!
Prvi dan nove školske godine je u ponedjeljak, 7. septembra za ičenike prvih razreda, dok će učenici viših razreda u školu krenuti od 14. septembra. Odjeljenja su podijeljena u grupe te će prva grupa biti dočekana i uvedena u školu u 10 sati a druga grupa u 11 sati.

U školu možete ući samo sa maskama i izmjerenom temperaturom kod kuće (dozvoljena najviša temperatura je 36,9 C). Ispred škole ćete sačekati razredne stariješine da vas prozovu i uvedu u učionicu.

Spiskovi učenika po odjeljenjima i grupama se nalaze ispod, pronađite se na spisku i utvrdite u koliko sati trebate doći ispred škole.




I-1 VETERINARSKI TEHNIČARI (razrednica Tamara Zakomac)

I GRUPA (10 sati)

Džindo Aldijana
Fazlić Adna
Habibović Lejla
Hogić Almira
Hodžić Amina
Jajćević Mejra
Karić Minela
Klišturić Amra

II GRUPA (11 sati)

Koval Ervina
Majdančić Vedad
Mujabašić Amra
Paprikić Džana
Stević vedran
Subašić Arnela
Zlatanović Medina
Zlatanović Šejla



I-2 KOZMETIČKI TEHNIČARI (razrednica Sabiha Nedžibović)

I GRUPA (10 sati)

Ahmetspahić Maida
Asani Ena
Bahić Anela
Bećirović Armina
Bratovčić Amina
Delić Adna
Dropić Maida
Ferizović Amina
Halilović Erna
Halilović Sarah
Hasanović Maida
Huskić Hanka
Imširović Marela

II GRUPA (11 sati)

Jaganjac Azra
Jahić Amina
Jašarević Ajla
Joldić Melisa
Kadrić Sadika
Mahmutović Amra
Mujić Ajla
Omić Amna
Osmanović Belma
Šabanović Aida
Šabić Neira
Zonić Šejla



I-3 FRIZERI (razrednica Alma Mehidić)

I GRUPA (10 sati)

Beganović Alisa
Beganović Melisa
Beganović Esmira
Beganović Melina
Bektić Selma
Bešić Elmedina
Bilalić Mirsada
Bilalić Melisa
Čanić Ajla
Čeliković Amra
Ćasurović Elma
Džihanović Sahzija
Gluhić Ines
Haračić Farah

II GRUPA (11 sati)

Hasanovic Alma
Husic Aida
Ibrahimovic Samra
Lukavca Hajrudin
Mujabasic Mejrema
Mujanović Dzenita
Mujezinovic Neira
Mujic Suad
Pilavdzic Emina
Sakic Ajla
Serhatlic Ajla
Suljic Amel
Vejzovic Emina



I-4 FRIZERI (razrednik Elvira Hodžić)

I GRUPA (10 sati)

Arnautović Ardanela
Baručić Mirza-Amer
Bašić Amina
Bašić Belma
Beganović Ajla
Bukvarević Aldina
Čerkić Armina
Durić Džana
Gabrić Goran
Hadžiabdić Ajdin
Hodžić Senaida
Husejnović Lejla
Ibrahimović Dženita
Karić Ahmed

II GRUPA (11 sati)

Karić Vanesa
Korlatović Nejra
Mujanović DInela
Mujdanović Emina
Muminović Ajla
Oštraković Naida
Palavrić Eneja
Ramić Belma
Šaćirović Ajla
Sahanić Azra
Salkanović Ajla
Simeunović Mirna
Taslidža Belma
Zolotić Lana


Sretan vam polazak u školu uz nadu da ćemo očuvati zdravlje i usvojiti sva ona znanja i vještine koja će vam biti ponuđena kroz nastavne sadržaje.
Bosne srebrene br.8.
75000 TUZLA 
Tuzlanski kanton, Bosna i Hercegovina

+387  35/282-548
jumsstuzla@gmail.com